Shije e freski me Jaffa Champion Lemonade!

27 maj 16:03

Rritja e temperaturave që po ndodhë kohëve të fundit, po ndikon që organizmi të ketë nevojë më shumë për freski, sidomos pas orëve të gjata të punës.
E shija e Lemonades nga brendi i njohur i lëngjeve Jaffa Champion, është shije e përkryer për ditët e gjata dhe me shumë vapë.

Por jo vetëm kaq, shija e brendit Jaffa Champion Lemonade është lëngu që përmban shumë përfitime shëndetësore në lëngun e saj, pasi që përbërësi i tij kryesor, limoni, përmban një sërë benefitesh për shëndetin tonë si: prezencë të lartë të vitaminës C dhe vitaminës A, bakër, kalcium, hekur, magnez, kalium, zink, fosfor, e mbi gjitha zvogëlon rrezikun nga sulmet e zemrës dhe sëmundjet e lëkurës.

Zgjedh freskinë, zgjedh Jaffa Champion Lemonade!

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
ESE Prof. Dr. Haqif MULLIQI Politika ndikon mbi teatrin e…