Shitet shtëpia në Fushë Kosovë

05 mars 14:31

Shitet shtëpia katër katëshe me 7 ari truall e cila gjendet në Fushë Kosovë pas Stacionit të Trenit.

Shtëpia dhe trualli posedojnë dokumentacion të rregullt. Çmimi është 90 000 mijë euro, dhe është i negociueshëm.

Për informata mund të na kontaktoni në  këtë numër të telefonit: +393206428466, si dhe në email adresë:

[email protected]

Për info mund të më kontaktoni edhe përmes WhatsApp dhe Viber në numrin e lartshënuar.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Endrit Shala, ka zhvilluar…