Shpërthim në qendër të Beogradit, një i vdekur dhe dy të plagosur

04 dhjetor 11:39

Një person ka vdekur dhe dy të tjerë janë plagosur, si pasojë e një shpërthimi në qendër të Beogradit, pranë zyrave të Radio Televizionit të Serbisë (RTS).

Arsye e shpërthimit është thënë të ketë qenë një defekt në sistemin e ajrimit në zyrat e “RTS”-së.

Organet hetimore janë duke qëndruar në vendngjarje për të hetuar më tutje rastin, raporton “RTS”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri Avdullah Hoti është takuar sot me përfaqësuesit e Shoqatës…