Shqipëri-Ishujt Faroe, përfundoi pjesa e parë

20 nëntor 2023 | 21:43

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe me rezultat 0-0.

Kuqezinjtë që kanë siguruar kualifikimin në Kampionatin Evropian “Euro 2024”, dominuan edhe në pjesën e parë të ndeshjes se sotme, por pa mundur të gjejë rrugën e golit.

Tri raste të mira i patën Bajrami, Uzuni dhe Mirlind Dakun, por asnjeri prej tyre nuk arriti të dërgon topin në rrjetën e kundërshtarit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
(Bijve të mi, që humbën jetën në rrethana të errëta:…