Shqiptar Demaçi: Qytetari është prioritet mbi prioritetet e mia

02 tetor 2019 | 11:31

Shqiptar Demaçi, kandidat për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), ka mbajtur një takim me qytetarë të Kaçanikut.

Demaçi, i cili është djali i simbolit të rezistencës kombëtare, Adem Demaçi, ka thënë se zgjedhjet e 6 tetorit janë të rëndësishme, por sipas ti prioritet mbetet qytetari.

“Në Kaçanik më shumë miq dhe dashamirë. Zgjedhjet janë të rëndësishme, por njeriu është prioritet mbi prioritetet”, ka shkruar Demaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Image may contain: 2 people, people sitting and indoorImage may contain: 4 people, people sittingImage may contain: 5 people, people sittingImage may contain: 6 people, people sitting and indoor

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konkurs Ndërkombëtar i Poezisë dhe Teatrit - Kështjella e Duinos…