Shtatë raste me Covid në Kosovë

06 shkurt 14:00

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar shtatë raste të reja me Covid-19 në Kosovë.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe tre persona. Ndryshe, aktualisht në vendin tonë janë gjithsej 89 raste aktive me Covid-19.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nga tërmetet e fuqishme që goditën Turqinë dhe Sirinë, kanë…