Shtatë të vdekur dhe 275 raste me Covid-19 sot në Mal të Zi

31 tetor 19:19

Shtatë persona kanë vdekur dhe 275 raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Mal të Zi.

Këto shifra kanë dalë nga 734 mostra të marra nga Instituti i Shëndetit Publik.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasada e Kosovës në Ankara ka njoftuar se është shënuar…