Shtyhen ndeshjet e basketbollit

27 nëntor 2019 | 12:34

Federata e Basketbollit të Kosovës ka njoftuar se dy ndeshjet e Superligës, Peja-Feronikeli dhe Ponte Prizren-Lipjan, do të zhvillon të enjten.

Dy ndeshjet duheshin të zhvilloheshin sot, mirëpo janë shtyrë për nesër. Vendimi vjen pasi Kosova, sot ka shpallur ditë zie në shenjë solidarizimi për viktimat e tërmetit në Shqipëri.

Të dy ndeshjet do të zhvillohen të enjten në ora 19:00, në kuadër të javës së 13-të.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Doruntina Bujupi, studente e UP-së, e cila pas tërmetit në…