Shtyhet ndeshja Vllaznia-Drenica

26 shkurt 2018 | 11:05

Ndeshja e fundit e javës së 20-të në Vala Superligën e Kosovës në futboll ndërmjet Vllaznisë dhe Drenicës është shtyrë për shkak të reshjeve të mëdha të borës.

Këtë vendim e ka marrë Komisioni i Garave në Federatën e Futbollit të Kosovës (FFK), kurse kjo ndeshje do të zhvillohet nesër (e martë) në ora 13:00.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasada e Republikes së Kosovës në Tiranë, në kuadër të…