Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? (Video)

16 nëntor 23:29

Cili është aksioni i fshehtë përmes të cilit Grekët, Serbët dhe Turqit po pushtojnë Shqipërinë?

Si u morën vendimet antishqiptare në heshtje? Çfarë fshihet pas tyre? Ndiqni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeshefi i Telekomit të Kosovës, Bedri Istrefi, përmes një postimi…