Silvester Stalone në gjëndje të rëndë shëndetësore

04 janar 17:23

Ylli i filmave më të njohur në mbarë botën,”Rambo” dhe “Rocky”, Silvestër Stalone, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Sipas raportimeve në media ditët e para të vitit të ri nuk kanë qenë të mbara për 71- vjeçarin, i cili është shtruar në spital për shkak të tensionit të lartë dhe rrahjeve të shpeshta të zemrës.
Aktualisht sipas raportimeve gjendja shëndetësore e aktorit paraqitet e stabilizuar edhe pse vijon të mbahet nën kontroll nga mjekët.
Silvestër Stalone i është nënshtruar analizave të shumta dhe sipas raportimeve të para rezulton se stresi është shkaku i gjendjes së tij shëndetësore.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Klubet e Kosovës në futboll kanë filluar të bëjnë ndryshime…