Sin Boy dhe Rina shihen bashkë

27 shkurt 2023 | 14:44

Ndarja e çiftit Rina Balaj e Sin Boy shkaktoj ‘zhurmë’ të madhe në mediat rozë.

Reperi vendosi që të marrë vëmendje së fundmi duke e bërë vetën “të vdekur” me anë të disa postimeve në rrjetet sociale.

Këto lajme kanë mbetur në të kaluarën pasi emisioni SKAI, ka zbuluar një detaj.

Rina kishte publikuar në “Instagram” një fotografi nga udhëtimi në Amsterdam. Ky ‘puzzle’ u plotësua edhe Sin Boy u kap mat pikërisht në Amsterdam në një kafene, bashkë me Rinën.

Madje, vlen të theksohet se mes fotove të partneres, është edhe një foto nga Parisi, në të cilën ai shihet përmes syzeve, ku bie në sy xhaketa jeshile me kapele dhe konfirmohet ribashkimit i tyre.

VIDEO KËTU

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot janë bërë tri vite që nga dita kur u…