Sioni shkatërroi Thunin, shënojnë Lenjani dhe Kasami

11 mars 17:55

Sioni e ka shkatërruar Thunain duke e mposhtur 7-2, në ndeshjen e vlefshme për Superligën e Zvicrës në futboll.

Në këtë fitore kontribut të madh kanë dhënë edhe dy futbollistët shqiptar, Ermir Lenjani dhe Pajtim Kasami.

Reprezentuesi i Shqipërisë, Ermir Lenjani e shënoi golin e katërt për skuadrën e tij, kurse reprezentuesi i Zvicrës, Pajtim Kasami realizoi golin e pestë.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të gjithë besimtarët myslimanë, e që janë më shumë se…