Skenderaj bëhet gati për festën e 28 Nëntorit

24 nëntor 2018 | 21:36

Komuna e Skenderajt është bërë gati për të festuar 28 Nëntorin. Lajmin e ka bërë me dije kryetari i kësaj komune, Bekim Jashari.

“Skenderaj ynë, me ngjyrat e flamurit të shqiptarisë, të Ismail Qemalit, Adem Jasharit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i bërë gati për aktivitetet që na presin këto ditë. Gëzuar Festat e Nëntorit!”, ka shkruar Bekim Jashari në llogarinë e vet në “Facebook”.

Skenderaj ynë, me ngjyrat e flamurit të shqiptarisë, të Ismail Qemalit, Adem Jasharit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i bërë gati për aktivitetet që na presin këto ditë.Gëzuar Festat e Nëntorit!

Gepostet von Bekim Hamëz Jashari am Samstag, 24. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarët e Drenasit dhe Skënderajt, Ramiz Lladrovci dhe Bekim Jashari…