Skenderaj ia thotë këngës midis Prishtinës (Video)

25 korrik 21:40

Ansambli i Këngëve dhe Valleve i Skenderajt për nder të diasporës organizon koncert në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë. Të pranishmit të cilët janë në numër të madh janë duke shijuar zërin e bukur të këngëtarëve dhe veglave burimore shqiptare, raporton “Epoka  e re”.

 

Ansambli i Këngëve dhe Valleve i Skenderajt per nder të diasporës organizon koncert në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Ansambli i Këngëve dhe Valleve i Skenderajt per nder të diasporës organizon koncert në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Gepostet von Gazeta "Epoka e re", Prishtinë am Mittwoch, 25. Juli 2018

Në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, ansambli i Këngëve dhe Valleve i Skenderajt, organizoi koncert për nder të diasporës.

Skenderaj ia thotë këngës mes PrishtinësAnsambli i Këngëve dhe Valleve i Skenderajt per nder të diasporës organizon koncert në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë. Të pranishmit të cilët janë në numër të madh janë duke shijuar zërin e bukur të këngëtarëve dhe veglave burimore shqiptare.

Gepostet von Gazeta "Epoka e re", Prishtinë am Mittwoch, 25. Juli 2018

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qindra njerëz ndoqën funeralin e Hatixha Mehmedoviqit, udhëheqëses së një…