Skenë drithëruese- Ja si Ilir Ferizi vendosë zjarrin  në gojë (video)

15 prill 23:50

Këtë të diele nga kërkesat e shumta të shikuesve në “Kojshia Show”,  musafir ishin Hydajet Bytyqi Parapsikolog, Adem Kolgeci shërues alternativ si dhe Ilir Ferizi.

Parapsikolog dhe Magjistar në një moment ndezë zjarrin dhe futë në gojë, shiheni se çfarë ndodhë.

Për t’i parë momentet e tyre futjes së zjarrit në gojë, ndiqni vidoen:

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Real Madridi arriti fitore si mysafir i Malagas në La…