Sokoli nuk është larguar nga Ferizaj

31 maj 2018 | 12:54

Trajneri Bylbyl Sokoli nuk është larguar nga klubi i Ferizajt. Lajmin e ka konfirmuar faqja zyrtare e kësaj skuadre në “Facebook”.

Fotografia e KF Ferizaj

“Drejtori i klubit, Nadir Haxhimusa dhe kryetrajneri i klubit tonë, Bylbyl Sokoli i mohojnë të gjitha spekulimet e medieve rreth largimit të trajnerit. Marrëveshja do të arrihet së shpejti në fillim të javës së ardhshme ku do të ketë një takim mes kryesisë dhe trajnerit Bylbyl Sokoli”, thuhet në njoftimin e KF Ferizaj.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pjesëmarrja e “Up With People” e 110 të rinj (moshat…