Sonte çerekfinalet e Evropa Ligës

05 prill 11:11

Sonte (e enjte) do të zhvillohen katër ndeshjet e para çerekfinale në Evropa Ligë.

Skuadra e Granit Xhakës dhe Shkodran Mustafit, Arsenali, e pret në Londër skuadrën e CSKA Moskës, kurse derbi i skuadrave ku luajnë shqiptarët e Lazios së Thomas Strakoshës dhe Salzburgut të Valon Berishës zhvillohet në Romë. Atletico Madridi ka punë me Sportingun, kurse skuadra e vetme gjermane në këtë kompeticion, Leipzig, e pret skuadrën e Marseillet.

Çiftet e Evropa Ligës

21:05 Arsenal-CSKA Moscow
21:05 Atletico Madrid-Sporting CP
21:05 Lazio-Salzburg
21:05 RasenBallsport Leipzig-Marseille

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Nices, Mario Balotelli, në fund të sezonit do…