Sonte takohen Kosova – Norvegjia

12 gusht 2019 | 14:29

Përfaqësuesja e Kosovës U16 sonte zhvillon ndeshjen e katërt në grupe, në Kampionatin Evropian, Divizioni B, që po mbahet në Podgoricë të Malit të Zi.

“Dardanët” e rinj do të ballafaqohen me Norvegjinë nga ora 20:30, derisa takimin e fundit e zhvillon nesër ndaj Suedisë.

Kosova dhe Norvegjia kanë pësuar nga tri humbje dhe kjo ndeshje pritet të jetë interesante. Gjithsesi synimet e Kosovës janë të fitojnë përvojë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një aksident trafiku ka ndodhur të hënën në komunën e…