Sot promovohen veprat e Arben Xhaferit

16 shkurt 2018 | 12:34

Sot në orën 17:30 bëhet promovimi i veprave të Arben Xhaferit (5 vëllime) në sallën “Diar” të Hotelit “Swiss Daimond” në Prishtinë.

Në promovim pritet të flasin kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi,  ambasadori i Kosovës në Maqedoni, Ylber Hysa dhe Shkëlzen Maliq.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) Enver Hoxhaj, gjatë…