Spanja publikon listën, mungon Ramos

11 nëntor 13:08

Kombëtarja e Spanjës ka publikuar listën me futbollistët e ftuar për Kupën e Botës “Katar 2022”.Në listën prej 26 futbollistëve të përzgjedhur nga trajneri Luis Enrique mungojnë futbollistët e njohur si David de Gea, Sergio Ramos, Thiago, e Marc Cucurella.

Spanja është në Grupin E, bashkë me Gjermaninë, Kosta Rikën dhe Japoninë.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-nënkryetarja dhe ish-deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Aida Dërguti, ka shkruar…