Sportingu synon rikthimin e Ronaldos

04 maj 12:03

Cristiano Ronaldo dhe Juventusi së bashku deri në vitin 2022, por thashethemet rreth lamtumirës së tij me fanellën bardhezi po bëhen gjithnjë e më këmbëngulëse.

Sipas gazetës sportive luzitane “Record”, ylli portugez do të tundohej nga një kthim në atdheun e tij. Ai do të donte ta përfundonte karrierën e tij atje dhe të luante mbi moshën 40-vjeç dhe do ta bënte këtë vetëm me fanellën e Sporting Lisbonës.

Një “bombë” e vërtetë merkatoje që është e destinuar të alarmojë të gjithë në Torino sidomos tifozët dhe drejtuesit e “Zonjës së Vjetër”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni iu është përgjigjur pyetjeve të…