Stjuardesa me 500 mijë dollarë ‘cash’ në avion

11 janar 2018 | 10:38

Një stjuardesë indiane është arrestuar pasi ka tentuar të nxjerrë ‘cash’ jashtë vendit plot 500 mijë dollarë.

Autoritetet kanë kontrolluar bagazhet e Devshi Kulshreshtha, 25 vjeç dhe gjetën monedha të prerjeve 100 dollarëshe të cilat ishin futur në këpucët dhe çantën e saj kozmetike.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një stjuardesë indiane është arrestuar pasi ka tentuar të nxjerrë…