Stuttgarti, i dobët për Monchengladbachin  

09 dhjetor 19:57

Shtuttgarti është treguar skuadër e dobët për Borussia Monchengladbach, pasi sot pësoi humbje me rezultat 3-0.

Pjesa e parë e ndeshjes u mbyll pa gola, kurse vendasit tre golat i shënuan në dyzetepesë minutat e dytë. Raffael, Florian Neuhaus dhe Benjamin Pavard (autogol), ishin golashënues për skuadrën vendase.

Sot është zhvilluar edhe ndeshja në mes Mainz 05 dhe Hannover 96, kurse rezultati final i kësaj ndeshjes ishte 1-1.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, bashkë me…