Tahiri viziton selinë e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork

30 shtator 21:25

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka vizituar selinë e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork.

Ai është njoftuar rreth punimeve dhe angazhimeve të Asamblesë së Përgjithshme të këtij institucioni.

“Kosova është tregim i suksesshëm dhe si i tillë duhet të pranohet nga të gjithë. Falënderoj Fisin dhe Besnikun për pritje dhe respekt. Më bënë shumë krenar”, ka shkruar Tahiri në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara të Amerikës më 30 shtator kanë vendosur…