Taulant Balla publikon foto në Instagram me Luizin

25 maj 23:45

Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duket se është fans i Luizit.

Balla ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me të bijën Melen dhe fituesin e BBVA-së, këngëtarin Luiz Ejlli.

Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte i ftuar në podcoast-in e kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen.

Në zgjedhjet lokale të 14 majit, Luizi tregoi hapur mbështetjen e tij për kandidatin Socialist për bashkinë Shkodër, Benet Beci, i cili fitoi kundrejt Bardh Spahisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-i dërguari i SHBA-ve për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, në…