Tayna vjen me hitin më të ri (Video)

07 dhjetor 13:28

Pa lajmëruar askënd më herët, reperja Tayna i ka surpizuar të gjithë fansat e saj me këngën e re të titulluar “Sorry”.

Vetëm pak orë pas publikimit, kënga ka arritur mijëra klikime në Youtube dhe me siguri do t’ju fiksojë sapo ta dëgjoni. Momentalisht, reperja ka publikuar vetëm audion e projektit të saj të ri dhe ende nuk dihet nëse do të kemi edhe një klip.

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë, Tayna publikoi këngën “Sicko”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Brendshëm gjerman do të zgjasë për një kohë…