Të dielën ndodhën 17 aksidente trafiku dhe u arrestuan 27 persona

10 shkurt 09:42

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 17 aksidente trafiku, 7 prej tyre me persona të lënduar kurse 10 aksidente tjerë raportohen të kenë qenë vetëm me dëme materiale.

Policia e Kosovës në statistikat e përgjithshme, ka bërë me dije se ka shqiptuar 1 mijë e 379 tiketa trafiku për shoferët të cilët nuk kanë respektuar rregullat e komunikacionit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka përkujtuar Arben Xheladinin dhe Mon Balaj…