Tea poston pozat me bikini, fansat e akuzojnë “photoshop”

26 korrik 2021 | 11:17

Tea Trifoni është një ndër ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të komentuara e të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku me ndjekësit e shumtë ndanë poza të ndryshme, shpeshherë edhe provokuese.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku Tea ka vendosur që të publikojë disa fotografi ku shfaqet me rroba banje. Teksa duket mjaft elegante dhe në super formë, fansat kanë nisur që ta akuzojnë për ndërhyrje në foto.

Edhe pse ka marrë komplimente të shumta, nuk kanë munguar as akuzat se ajo mund të ketë përdorur “photoshop”, për t’u dukur në super formë.

“Harroni që njerëzit ju shohin edhe live. Tea je më e mira për photoshop. I paske lujt fenë photoshop-it, ja paske përdorë të gjitha opsionet”, janë disa nga komentet që ndjekësit kanë lënë në fotot në fjalë.

“Harroni që njerëzit ju shohin edhe live”/ Tea poston

“Harroni që njerëzit ju shohin edhe live”/ Tea poston

“Harroni që njerëzit ju shohin edhe live”/ Tea poston

“Harroni që njerëzit ju shohin edhe live”/ Tea poston

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gati 2,400 civilë afganë u vranë ose u plagosën në…