Tensione pas ndeshjes Gjermani-Suedi (video)

24 qershor 11:37

Gjermania e fitoi në fund ndeshjen ndaj Suedisë (2-1), por pas përfundimit të kësaj ndeshje ka plasur një sherr në mes dy stafeve të skuadrave.

Në këtë “sherr” u përfshin edhe trajneri i Suedisë, Janne Andersson dhe shefi i delegacionit të Gjermanisë në “Rusi 2018”.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në orën 14:00 zhvillohet ndeshja e radhës në Kupën e…