Tenton të arratiset, i burgosuri bie nga tavani (Video)

11 shkurt 10:58

Tentativa e një të burgosuri për t’u arratisur ka shkuar keq. Blaze Ayers po dërgohej në qeli në një burg në Qarkun Jackson në Indiana, kur u largua me vrap nga oficerët dhe u mbyll në një dhomë mjekësore.

Në kohën kur policët hynë në dhomë, 28-vjeçari kishte hyrë në tavan dhe tentoi të largohej nga aty por, përpjekjet e tij për t’u arratisur, dështuan pasi tavani ku po ecte u shemb dhe ai ra para tre policëve me armë.

Lajme të sponsorizuara