Tërmet në Shqipëri

04 nëntor 2021 | 08:40

Një tjetër lëkundje sizmike është regjistruar në orët e para të mëngjesit në Shqipëri.

Sipas EMSC, tërmeti me magnitudë 3.5 Rihter ka rënë pranë Golemit në orën 02:03 të mëngjesit.

Lëkundja është ndjerë dhe në rrethina, ndonëse nuk ka qenë shumë e fortë dhe fatmirësisht nuk ka pasur dëme, shkruan A2.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vaji, një produkt bazik në shportën e konsumatorit, deri në…