Thaçi e Lushtaku në Prekaz

08 shkurt 15:09

Ish-kryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku, dhe presidenti i vendit, Hashim Thaçi, janë takuar për qejf në Prekaz.

“Sot në Prekaz, një ndejë për qejfi së bashku me Presidentin Hashim Thaçi, e me miq të tjerë. Fundjavë të këndshme për të gjithë”, ka shkruar në llogarinë e vet në “Facebook” Sami Lushtaku.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Asnjëherë më e qartë s’ka qenë porosia e SHBA-së siç…