Thaçi, Veseli dhe gjeneralët Selimi e Lushtaku në odën e Isni Thaçit

26 janar 20:09

Ish-deputeti i PDK-së, Fadil Demaku, ka postuar në llogarinë e vet në “Facebook” një fotografi në odën e nipit të tij, Isni Thaçi, ku shihen edhe presidenti Hashim Thaçi, kryetari i PDK-së Kadri Veseli, ish gjeneralët e UÇK-së Sylejman Selimi dhe Sami Lushtaku.

“Te nipi im Isni Thaçi me Presidentin, Kryetarin e PDK-së dhe gjeneralët”, ka shkruar Demaku.

Te nipi im Isni Thaçi me Presidentin, Kryetarin e PDK-së dhe gjeneralët.

Gepostet von Fadil H Demaku am Samstag, 26. Januar 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas vdekjes së zëvendësministrit të Diasporës, Arian Dacit nga orteku,…