Tirana në panik! Banorët dalin në rrugë, braktisin shtëpitë

22 shtator 23:08

Tërmeti i orës 22:08 minuta, me magnitudë 4.4 ballë ka alarmuar banorët e kryeqytetit, të cilët “kanë gjetur shpëtim” në rrugë.

Epiqendra ishte 10 kilometra në veri të qytetit bregdetar të Durrësit dhe 25 kilometra nga Tirana.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Real Madridi e ka mposhtur 0-1 Sevillën në xhiron e…