Torres: Spanja meritoi më shumë, futbolli na ka borxh diçka

06 dhjetor 23:06

“Jam i trishtuar për humbjen, nuk e merituam. Futbolli na ka borxh diçka. Është një humbje që na lëndon, tani do të përpiqemi të bindim Busquets dhe veteranët që të vazhdojnë. Jemi me trajnerin deri në vdekje”, ka deklaruari ai.

Ekipi iberik u mund nga penalltitë prej Marokut, koha e rregullt kishte përfunduar pa gola.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një 60-vjeçar ka humbur jetën sonte në Prishtinë, pasi një…