Tri ditë para dasmës i vdiq babai, Totaj: Cermonia e dasmës u shndërrua në cermoni mortore | Video

26 mars 2023 | 19:17

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka pasur një rrëfim tejet personal dhe emocional në emisionin “Kendiv”. Ai foli për familjen, sfidat, momentet e lumtura dhe ato të vështira të jetë së tij.

Një nga to tha se ishte ai kur i kishte vdekur babai. Madje, kjo kishte ndodhur në një periudhë që e ndante vetëm tri ditë nga dasma e tij.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një ditë pas daljes së Kiarës, Luizi duket se ka…