U jepet lamtumira e fundit të aksidentuarve në Mramor

18 nëntor 2018 | 13:07

Janë varrosur sot tre personat që u aksidentuan dy ditë më parë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, në Mramor.

Familjarë, miq dhe një numër i madh qytetarësh ishin të pranishëm në varrezat e fshatit Ponesh të Gjilanit për t’iu dhënë lamtumirën e fundit tre pjesëtarëve të familjes Shala.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kapiteni Sergio Ramos mund të largohet nga Real Madridi në…