U “kryqëzua” nga tifozët, Hysaj merr vendimin e papritur

16 qershor 2024 | 22:14

Mbrojtësi i Kombëtares, Elseid Hysaj, ka marrë një vendim të papritur pas ndeshjes me Italinë.

Futbollisti Shkodran, ka vendosur të mbyllë të gjitha rrjetet e tij sociale.

Shkak për këtë, janë bërë sulmet e shumta të tifozëve shqiptarë, pas ndeshjes me Italinë, pasi është “kryqëzuar” në rrjet, për golin e dytë të pësuar.

Mbrojtësi kuqezi u akuzua prej tyre se mbante fajin për golin e Barelas, ku pas gjuajtjes së mesfushorit ai ul kokën dhe shmang kontaktin me topin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Pandeli Majko ka deklaruar se…