U shfaq pa të brendshme, modelja seksi kujton daljen e saj të parë në ekran: Paskam bërë namin

08 mars 2021 | 16:39

Ju kujtohet dalja e parë publike e Kejvina Kthellës? Në atë kohë bëri shumë bujë dhe u komentua gjatë në rrjetet sociale.

Ish-velina u shfaq në ekran me një fustan të kuq shumë ekstravagant dhe që i tregonte më shumë seç duhet. Fustani ishte shumë i hapur dhe si pasojë i zbulonte dhe pjesët intime. Madje duket se ajo në atë kohë nuk kishte veshur as të brendshme.

Këtë moment, modelja seksi e ka kujtuar vetë nëpërmjet një postimi në “Instastory”, ku tregon se videoja ka arritur plot 15 milionë shikime që nga momenti i parë kur është hedhur në “Youtube”, plot 3 vite më parë.

“Ncncncnc, paskam bërë namin, 15M. Pse nuk thoni ju?”, shkroi Kthella krahas postimit.

U shfaq pa të brendshme e me fustan shumë të hapur, modelja seksi

U shfaq pa të brendshme e me fustan shumë të hapur, modelja seksi

U shfaq pa të brendshme e me fustan shumë të hapur, modelja seksi

U shfaq pa të brendshme e me fustan shumë të hapur, modelja seksi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrojtësi i Bayern Munchen, David Alaba është gati të ndërrojë…