U19-shat e mposhtin Fushë Kosovën

25 prill 2018 | 13:33

Përfaqësuesja e Kosovës U19 në futboll e mposhti skuadrën e Ligës së Parë, Fushë Kosovën me rezultat 2-1.

Kosova pjesën e parë e mbylli me dy gola epërsi të shënuara nga Riza Zhdrella në minutën e (28) dhe Leorant Thaqi (39). Në pjesën e dytë skuadra e Fushë Kosovës e ngushtoi rezultatin në 2-1, me golin e shënuar nga Breznica.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Besa e Pejës e ka fituar edicionin e pestë të…