“Ua sa keq dukesh pa make-up” Antonela i përgjigjet Semit: Ndihem e bukur

26 nëntor 12:25

BB VIP – Pasi shijuan një darkë ndryshe, banorët e “Big Brother VIP” janë ndërruar dhe disa prej tyre kanë dalë sërish në oborr për të qëndruar. Teksa në tavolinën e vendosur jashtë ishte Donaldi, DJ PM, DJ Dagz, Sarah dhe Semi, aty shkon edhe Antonela.

Kjo e fundit kishte veshur rrobat e gjumit si dhe kishte hequr make-up. Sapo Semi e pa i kthehet me fjalët “u sa keq dukesh pa make-up”.

Pjesë nga biseda:

Semi: Ua sa keq dukesh pa make-up

Antonela: Ndihem e bukur

Semi: Iiii sa keq

Einxhel: Mua po më pëlqen më shumë pa make-up, me thënë të drejtën. Sot më mirë e ke fytyrën, të është zbardhur, të është qetësuar.

PM: I vetmi njeri në botë që bën gjashtë maska para se me flet

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Futbollit e Kosovës së bashku me sponsorin e…