Unitedi nuk e shet Martialin

22 korrik 2018 | 12:03

Drejtuesit e Manchester United kanë ndërruar mendje në lidhje me Anthony Martial.

Futbollisti francez nuk do të largohet nga “Old Trafford”, përkundër janë gati t’i ofrojnë një kontratë të re.

Skuadrat që kanë shfaqur interesim në këtë afat kalimtar për Martialin janë Chelsea, PSG-ja dhe Bayern Munchen.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sezoni i ri në Ligën e Dytë Futbollistike të Maqedonisë,…