Unitedi pësoi humbje nga Young Boys, ky është reagimi i Ronaldos

15 shtator 14:36

Cristiano Ronaldo është deklaruar rreth humbjes së Manchester United në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Young Boys.

“Djajtë e Kuq” u mposhtën 2-1 në udhëtim te skuadra zvicerane, me yllin portugez që shënoi golin e vetëm për ekipin e tij. Përmes rrjeteve sociale, 36-vjeçari bëri të ditur se ata nuk morën rezultatin që dëshiruan, por që tani do të fokusohen në ndeshjen e radhës.

“Nuk ishte rezultuar që e kërkonin, por tani do të rikuperohemi dhe të fokusohemi në ndeshjen e radhës”, ka shkruar Ronaldon në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deklarata e zv/kryeministrit Besnik Bislimi, se është dakorduar me palën…