Vajza e Monica Belluccit mahnit me bukurinë dhe bëhet imazh i firmës së njohur

27 janar 14:23

Deva Cassel vajza e Monica Belluccit është protagoniste në fushatën e re reklamuese të parfumit më të ri që do lançojë ‘Dolce & Gabbana ‘. Parfumi quhet ‘Dolce Rose’, ka në përbërje lule, kombinuar me fruta dhe trëndafil.

Brandi fton të gjitha vajzat ‘Dolce’ (të ëmbla) të botës të bashkohen në sloganin #RoseAttitude. Xhirimet janë realizuar në liqenin e Comos në Itali, ku vajza e Monicës shfaqet elegante dhe e bukur, njësoj si e ëma.

Megjithëse di 4 gjuhë të huaja dhe jeton mes Parisit dhe Romës, Deva jetën do ja kushtojë modës dhe ky vendim është marrë prej kohësh nga ajo.

Në fakt ka kujt t’i ngjajë. Ajo lindi në vitin 2004 nga martesa e Monica Bellucci me aktorin francez Vincent Cassel dhe tashme ka nisur një karriere si modele…ku e ardhmja duket shumë e ndritshme.

Në gjurmët e mamasë/ Vajza e Monica Belluccit mahnit me

Deva Cassel : la fille de Monica Bellucci et Vincent Cassel accusée d'avoir  eu recours à la chirurgie esthétique !

EN IMAGES : Deva Cassel, la fille de Monica Bellucci enchante Instagram |  Beau, Monica bellucci, Visage

Deva and mom Monica. #devacassel #monicabellucci #vincentcassel  #МоникаБелуччи #ДеваКассель #ВинсентКассель @d.cas… | Monica bellucci,  Monica bellucci young, Deva

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, bashkë me drejtoreshën…