Vazhdon dominimi i “Epokës së re” në Media Ligë

16 nëntor 2018 | 19:13

Ekipi i gazetës “Epoka e re” ka vazhduar dominimin edhe pas xhiros së dhjetë në Media Ligë, pasi në ndeshjen e parë të kësaj jave e ka mposhtur ekipin e “Kallxo.com” me rezultat bindës 8-0.

“Epoka…” që nga fillimi i ndeshjes e deri në fund ishte ekip më i mirë se kundërshtari dhe në këtë mënyrë e ruan kryesimin dhe mbetet ekipi i vetëm i pamposhtur në ligën e medieve, kurse prej dhjetë ndeshjeve të zhvilluara ka regjistruar tetë fitore dhe dy barazime.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Tre persona kanë ndërruar jetë dhe katër person janë lënduar…