Vazhdon pastrimi i rrugëve në kryeqytet, kërkohet kujdes nga shoferët

16 dhjetor 12:58

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë me dije se edhe sot është duke vazhduar pastrimi i rrugëve në kryeqytet.

Megjithatë ai ka kërkuar nga shoferët që të bëjnë kujdes gjatë vozitjes.

“Pastrimi i rrugëve për t’i bërë të kalueshme është bërë tërë natën dhe vazhdon edhe tani. Edhe më tutje, ju lusim për qarkullim të kufizuar me vetura dhe për kujdes në vozitje”, ka shkruar Ahmeti në llogarinë e vet në “Facebook”.

Image may contain: sky, tree, outdoor and natureImage may contain: snow, sky and outdoor/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hailey Bieber, tashmë gruaja e këngëtarit të njohur Justin Bieber,…