Vdes një person në Gjakovë, kërcen nga ura

29 gusht 10:17

Një person në rrethana ende të pa njohura ka kërcyer nga ura nga një lartësi prej 10 metrave.

Rasti ka ndodhur në fshatin Meqe të Gjakovës.

Policia ka treguar se trupi i viktimës është gjetur pa shenja jete, vdekja është konfirmuar nga ekipi mjekësor.

Rastit ju kanë përgjigjur njësit relevante policore.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML-ë për obduksion. Rasti është duke u hetuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të personave…