Vdes punëtori i Postës nga Covid-19

06 mars 12:39

Punëtori i Postës dhe Telekomit, Misrit Thaçi ka vdekur pas infektimit me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur Federata Sindikale e PTK përmes një njoftimi lëshuar për media.

Njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

Njoftim MortorMe pikëllim të thellë, morëm lajmin se humbi betejen me Covid-19 kolegu dhe mikut tonë Misrit Thaçi.

FSP-PTK u shprehë ngushëllimet më të sinqerta kolegëve dhe familjarëve të tij.

Qoftë i paharruar kujtimi për Misrit Thaçi FSP-PTK

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbaj mend kur hyra në klasë Në sytë e mi…