Vendos gjarpër në makinën e ish-dashnores, arrestohet 59-vjeçari

15 janar 11:06

Një shtetas italian është arrestuar për përndjekje ndaj dashnores. Ai nuk pranonte ndërprerjen e marrëdhënies dhe për pasojë e kërcënonte vazhdimisht duke i dërguar mesazhe dhe duke e ndjekur vazhdimisht.

Madje burri i kishte vendosur mbi makinë ish-dashnores së tij një gjarpër të ngordhur në formën e zemrës. Pas kësaj, gruaja vendosi ta denoncojë në polici.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një grua në Kinë është diagnostikuar kohët e fundit me…